28. LAB.ORATORY: MÍSTO, KDE SE KONAJÍ NEJVĚTŠÍ BERLÍNSKÉ GAY PÁRTY PRO ODVÁŽNÉ MUŽE

Martin

Berghain – LAB.ORATORY, sauna Boiler, privátní group párty, Fickstutenmarkt – neboli koňský trh, to vše v Berlíně navštívil Martin a podělil se s námi o jeho zážitky a zkušenosti opravdu bez cenzury. Jak to na takových místech a párty chodí? Co vše se tam nechá zažít a jak je to ne/bezpečné? Tuto epizodu si nesmíš nechat ujít. Stiskni play a představ si, že si party animal na výletě.

Read More

27. VZRUŠENÍ Z TEPLÉ STÉKAJÍCÍ KRVE A JEHEL ZAPÍCHNUTÝCH V LIDSKÉM TĚLE, TŘEBA NA ČELE

Martin

Byť se to zdá jako hodně zvrhlá záležitost, i toto někoho baví, ba dokonce vzrušuje. V této epizodě studio navštívil Saint.Noirot a Eva Happy Flying Me. Bavili jsme se o jejich zálibě v needle play a aplikaci jehel do Evy těla. Jak v sobě člověk objeví tuto touhu? Jak vlastně celá session vypadá? Co je na tom baví? Estetika nebo prožitek?  A v případě, že vás to láka, jak to vyzkoušet či praktikovat co nejvíce bezpečně? Epizoda není pro křehké jedince, jedná se o opravdu neobvyklé téma.

Read More

26. OD FETIŠ PÁRTY PO EVROPĚ, PŘES OTEVŘENÝ VZTAH, PO ODVÁŽNÉ NATÁČENÍ BEZ STRACHU Z ODSOUZENÍ

Martin

Berlín, Mnichov, Barcelona…. Snax, Folsom, Rubber week…. Tetování, piercing, latex, fist, piss, nahota a porno… To vše jsou slova, témata a místa, které jsme s Tomášem prodiskutovali. Mluvili jsme i o otevřeném vztahu a o tom, jak to má s partnerem nastavené. Zda má obavy nebo jak přistupuje ke skutečnosti, že je dohledatelný na internetu jeho explicitní obsah. Dle mého názoru můžete slyšet velmi zajímavý pohled a názor na tuto problematiku. Obdivuji hostovu vyrovnanost, klid a racionální přístup zejména k situacím, které si mnoho lidí nedokáže ani představit.

Read More

25. FURRIES: SVĚT ROZTOMILÝCH CHLUPÁČŮ ALE I „CHLUPATÁ HROMADA“

Martin

S Michalem a Broňou jsme hovořili o tom, kdo jsou furries. Jak tento svět funguje. Co je na furry baví nebo proč se stylizují, troufnu si říct, do roztomilých, pohádkových, chlupatých zvířátek. Michal představil svou furrsonu jelena Erose, který s ním přišel na nahrávání. Samozřejmě nemohla chybět otázka: Jak to souvisí se sexem a co je chlupatá […]

Read More

24. PROFESIONÁLNÍ DOMINANT, ANEB OD RODINNÉHO ŽIVOTA K OTROKOVI A GAY SUBŮM

Martin

Master Dansan nám vypráví jeho životní příběh, jak se dostal od klasického rodinného života s manželkou a synem, k životu profesionálního dominanta s dlouhodobým otrokem a častými lekcemi pro submisivní jedince. Ano k Dansanovi se můžeš objednat na lekci a vyzkoušet různé BDSM zážitky. Dokonce i jako žena. Jak se člověk stane profi dominantem? Jaký je rozdíl mezi otrokem a subem? Proč natáčí videa? A zda zkoušel i submisivní roli? Rozhovor je nabitý zajímavými informacemi.

Read More

23. CHEMSEX, POPPERS, PEER AKTIVISMUS, FIST A VEŘEJNÉ VYSTUPOVÁNÍ

Martin

Jak se ajťák ve 43 letech stane peer aktivistou? Zároveň se netají tím, že veřejně vystupuje a že jej baví fist. Víš, co je peer aktivista? Že pomáhá uživatelům chemsexu, zvládnout tuto situaci co nejbezpečněji nebo se z ní nejlépe vymanit. Honza je zkrátka muž několika tváří. Bylo velmi zajímavé se dozvědět, jak to zvládá a jak skvěle to kombinuje. Navíc nám velmi podrobně popsal, co pro něj fist znamená. Donesl ukázat i několik velmi speciálních pomůcek a hraček.

Read More

22. HEAVY RUBBER A BREATH PLAY – NEBEZPEČNÉ, ALE ÚDAJNĚ VELMI VZRUŠUJÍCÍ HRÁTKY

Martin

Umíš si představit, že jsi v těžkém gumovém vaku, bez možnosti pohybu zcela fixován? Nic neslyšíš, nic nevidíš…. Přísun vzduchu ti reguluje ten, který se o tebe zvenčí stará a kterému musíš 100 % důvěřovat. Má tvůj život ve svých rukách. Pro někoho nepředstavitelná až děsivá situace, pro jiného teprve ten správný rajc a vzrušení. Pozor u toho nekončíme, v této epizodě nás čeká rozhodně ještě víc…. seber odvahu a stiskni play.

Read More

21. DARKLANDS – PRAVDĚPODOBNĚ NEJVĚTŠÍ INDOOR GAY FETISH EVENT NA SVĚTĚ

Martin

KinksterTom nám zprostředkoval, jak to na této akci vypadá. Co se tam děje ve dne a co v noci? Jak moc je to spicy? Co jej zaujalo a co překvapilo? Vysvětlil co znamená, že je event man-centric, že není family friendly, ale přitom je velmi inkluzivní. Navíc pro vás Tom připravil průvodce Darklands, který najdeš na Kinky Guys Discordu. Jsem si jistý, že příští rok pojedeme z Čech velká kinky skupina. Přidáš se také? 

Read More

20. SEX VE TŘECH, ANEB JAK POKRAČUJE YUROVA HVĚZDNÁ KARIÉRA NA ONLYFANS?

Martin

Po roce jsem s Yurou natočil pokračování rozhovoru. Co se u něj změnilo? Jak se mu daří? A jaké novinky v tvorbě ti může nabídnout? Ano, jistě tušíš, že jde o natáčení sexu ve třech. Po více jak dvou letech se rozhodl svou tvorbu zase o kus posunout. Podle toho, kolik má sledujících jak on, tak jeho stálý herecký kolega Big Daddy Bear si můžeme být jistí, že to byl dobrý krok a že se mu pracovně skutečně daří. 

Read More

19. DOMINANT, SADISTA A FOTOGRAF V JEDNÉ OSOBĚ: JAKÉ JE FOCENÍ S ROBERTEM JUNKEM?

Martin

Svázat, seřezat a vyfotit jako bonus. Takto jsem pracovně nazval epizodu s osobitým sadisticky-dominantním fotografem Robertem Junkem. Bavíme se nejenom o tom, co Roberta baví, jak v BDSM světe, tak v světě fotografie. Ale dostali jsme se i k zábavným historkám. Například jak udržet erekci, nebo se jí vyvarovat, když není žádoucí. Velmi mě pobavily příběhy, kdy se z dominantních macho chlapů nakonec vyklubou svázaný subíci. Připrav se na epizodu, která tě vtáhne a poslechneš jí na jeden zátah.

Read More

18. CRUISING A CzechČ*rák: GAY SKUPINA OSLAVUJÍCÍ KRÁSU SVÝCH PENISŮ

Martin

Usirev je jedním ze správců telegramové skupiny s názvem CzechČ*rák. Co se ve skupině sdílí za fotky a o čem si členové píšou je asi víc než jasné. Host vysvětluje nejen co ho na tom baví, ale i kde se scházejí, že budou pořádat párty a také jsme se dostali k tomu, co je to cruising a kde se, zejména v Praze, provozuje.

Read More

17. Grabbys Awards: Gay P**no Oskaři a nominace Jamie Kelvina

Martin

Rozhovor s Jamiem byl velmi příjemný a pro mě v mnoha věcech objevný. Kolem natáčení p**na ve spolupráci s produkcemi a studii koluje mnoho děsivých příběhů. Jsou ale pravdivé? Na vše jsem se zeptal. Host otevřeně vyprávěl celý jeho příběh a cestu touto branží. Dostali jsme se i k tomu, co jsou to Grabbys Awards, jak se nominoval a do kterých kategorií.

Read More

16. CBT: Nádobíčko na hranici bolesti: CBT Cock & Ball torture

Martin

Už po přečtení nadpisu se mnoho mužů chytilo za svůj rozkrok, penis jim zmizel uvnitř jejich těla a varlátka se klepou jak hodně drahý pes. Neboj se, poslech této epizody nezpůsobuje žádnou fyzickou bolest. The Nestr nám popisuje svou zálibu v hraní si pohlavními orgány, zejména s pánskými. A to jak od velmi jemného po skutečně odvážné praktiky. Přinesl na ukázku i mnoho pomůcek, které v epizodě popisujeme a také na Forendors přikládáme fotky. Pokud jsi připraven a máš odvahu, stiskni play.

Read More

15. I bez sixpacku má plno fanoušků na OF a JFF a přitom to je pouze hobby

Martin

Martin pod uměleckým jménem Beefcake točí po*no jako hobby ke své běžné práci. Občas je pobaven, když si jej předplácí kamarádi a lidé z jeho okolí, aby uspokojili svou zvědavost. Martin také vypráví, jaký si odnesl „suvenýr“ z jeho první trojky poté, co se rozešel se svým dlouhodobým partnerem, jak je úspěšný s domlouváním spoluprací s mainstreamovými OF kolegy, na jakých bizarních místech natáčel a jak probíhalo natáčení ve skupině 25 herců v Berlíně. Závěrem nám i prozradil své plány do budoucna, kde a co by rád natáčel, a také co by rád na své tvorbě zlepšil.

Read More

14. JE BISEXUÁL NEROZHODNUTÝ GAY? A TÝKÁ SE TO GEA, KDYŽ DOŠEL PŘES MUŽE K ŽENÁM?

Martin

Vlastně životopisný díl, jak se vyvíjel Geův intimní a vztahový život. Zajímá tě, jak došel přes několik vztahů s muži, včetně polyamorního vztahu ve třech, k více jak pětiletému vztahu s ženou? Jedná se o opravdu otevřené vyprávění, včetně všech podrobností o prvním sexu s muži, ale i se ženou, který byl ovšem až mnohem déle. Dále jsme probrali proč Geo nerozumí ženám, jak se dostal do BDSM světa a jak si v něm libuje, jak dělal bílého koně a jak jej hledala policie. Zkrátka epizoda nabitá od první do poslední minuty.

Read More

13. Jak probíhá natáčení p**na a co vše se občas přihodí?

Martin

Další díl epizody s Matym Schmidtem o tom, co vše zažil při natáčení, k jakým extrémům se nechal přemluvit, jak domlouvá spolupráce a jak to funguje v „branži“. Maty také odhalil zákulisí nahrávání a vysvětlil nám rozdíl mezi pracovním a osobním sexem. Dokonce jsme našli mnoho podobností mezi natáčením podcastu a obsahu pro dospělé.

Read More

12. Je ostuda vydělávat natáčením obsahu pro dospělé?

Martin

Je důležité, aby byl tvůrce obsahu pro dospělé vysoustružený svalnatý muž s penisem až ke kolenům? Je ostuda dělat tuto práci? Jak to probíhá? Jak se domlouvají spolupráce a jak se řeší třeba zdravotní otázka? Matyho jsem vyzpovídal a přináším vám velmi zajímavý rozhovor o tom, jak tento business funguje. 

Read More

11. Selfsuspension a RACK praktiky: Zde více než o sex může jít o život

Martin

O shibari jste už asi slyšeli, co takhle selfsuspension? Svázat sám sebe? Jde to? Je to bezpečné? Geo to dělá a popsal mi to se všemi detaily včetně odpovědí na otázky ohledně bezpečnosti. V druhé polovině se věnujeme RACK (Risk-Aware Consensual Kink) praktikám, které jsou opravdu na hraně bezpečnosti. Snad jen skutečnost, že je vše konsensuální mě trochu uklidnila. Proč to lidé dělají a co je na tom baví či vzrušuje? To je jedna z mých otázek, které jsem hostovi položil.

Read More

10. ABDL: Hrát si na dítě a mít rád plenky, to je oč tu běží

Martin

Co je ABDL? Adult baby diaper lover. Jinými slovy dospělé dítě a milovník plenek. Nikdy jsem si neuměl představit tento fetiš. Až Honzík mi jej přiblížil! Je to vlastně takové nevinné hraní si na dítě. Jak to funguje s plenkami? Víš, že jsou vyráběné plenky přímo pro tyto fetišisty? Že to vůbec není spojené se skutečnými dětmi? A jak moc to souvisí se sexem? Co jej na tom baví? Co je na tom vzrušující? Jak vypadá takové adult baby hraní ve více lidech? Měl jsem skutečně mnoho otázek a Honzík mi je všechny zodpověděl.

Read More

9. Fist a poppers: O co se jedná nám vysvětlí GEO

Martin

Slyšeli jste někdy o fistu nebo fistingu? Jedná se o poměrně odvážnou až perverzní sexuální praktiku. Pro někoho nepředstavitelné, pro jiného vrchol rozkoše. Ať už tak nebo tak, myslím si že pro většinu zajímavé si o tom poslechnout vyprávění a rozšířit si obzory. S fistem se často pojí také užívání poppers. To je samozřejmě na hraně legality, ale hlavně také asi na hraně rozumného přístupu k vlastnímu zdraví. A i to tom jsme se bavili velmi otevřeně.

Read More

8. Rubber weekend v Manchesteru: Zábava na každém kroku

Martin

Vydej se s Vojtou a Jirkou na výlet do Manchesteru. Event, o kterém jsme si povídali se jmenuje Rubber Weekend. Kluci vypráví, to tam zažili, jaké party navštívili, že byli i na karaoke, ale takovém trochu jiném než běžném. Stejně tak jsme se bavili o tom, jak moc je tato událost spojená se sexem a erotikou, a jak ji vnímají místní lidé. Bylo zajímavé slyšet, kdo všechno se účastní, myslím tím, zda jen gay lidé nebo i další. V čem chodí oblečeni a zda je potřeba mít na každý večer jiný outfit?Velké překvapení pro mě bylo, že jedny z nejzajímavějších momentů akce se vlastě odehrávají na ulici. Je to dáno historií tohoto města? Jaké další eventy by kluci doporučili? Jeli by znovu? A jaká party byla nejlepší? Vše se dozvíš v této bonusové epizodě.

Read More

7. Spoutáni v provazech: Kouzlo Shibari a mužského prožitku

Martin

Zapomeňte na rutinu a připravte se na neobyčejnou cestu do smyslnosti a svazování. V epizodě odhalíme neuvěřitelnou sílu, kterou Shibari a vázání mužů muži může přinést. Prozkoumáme různé přístupy k vázání, důvěru mezi partnery a propojení, které přesahuje hranice tělesného. Krutý Sever jako host s velkou zkušeností tohoto umění nám poskytne vzrušující pohled, inspirující příběhy a praktické rady pro ty, kteří touží po nových zážitcích a hluboké intimitě. Připravte se na odhalování tajemství a překonání předsudků. Uvolněte své smysly a stiskněte play.

Read More

6. Ostře naladěno: Jak vypadají fetiš párty v Čechách?

Martin

Ponoř se do temného světa plného vzrušení, extravagantních kostýmů a překvapivých vystoupení. S Mílou budeme odhalovat tajemství a prozkoumávat různé formy fetiš setkání, které se v Praze pořádají. Přiblížíme autentickou atmosféru této osvobozující a velmi bezpečné subkultury. Pohodlně se usaď, stiskni play a zaposlouchej se.

Read More

5. Intimní mužské ozdoby: Piercing a beading penisu

Martin

Poznej tajemný svět piercingu a beadingu mužského penisu. Tato epizoda přináší odvážný a provokativní pohled do této unikátní záležitosti. Připravte se na intenzivní a velmi otevřený rozhovor s Mílou, jakožto, troufám si říct, největším odborníkem na toto téma v naší zemi, dále na inspirativní příběhy a podrobné vysvětlení možností, které piercing a beading nabízí.

Read More

4. Puppy play: Mýty versus realita

Martin

Ritchi popisuje co to je Puppy play. Vysvětluje, co jej na tom baví. Proč a jak s tím začal. Také vyvrací mnoho mýtů, které se s „pejsky“ ale i jinými zvířaty pojí. Dozvíte se jak to souvisí se sexem a třeba také proč se Puppy play dle Ritchiho řadí do BDSM. Zahoďte předsudky a stiskněte play na vašem podcastovém přehrávači nebo You Tube. Budete překvapeni.

Read More

3. Gumová revoluce. Fetiš, komunita a sebeobjevování.

Martin

Vojta je jeden z největších nadšenců do gumy a latexu, kterého jsem kdy potkal. Proto jsem jej hned pozval do podcastu, abych se s ním pobavil v čem je ten latex tak úžasný? Co jej na tom baví? Zda to souvisí se sexem? Nebo je to životní styl? Kam se v tom chodí nebo zda se to nosí jen v ložnici? Neváhejte a poslouchejte, vše se dozvíte.

Read More

2. Erotická – aromatherapy masáž

Martin

Jak masáž probíhá? A je u toho masér i klient nahý? Končí masáž orgasmem? Jak se Igor dostal k tomuto typu masáže? V čem spočívá tato procedura? Co ho na tom nejvíce baví? Všechno jsem s Igorem v rozhovoru probral a můžete se to dozvědět také. Igor je smyšlené jméno pro mé anonymní hosty. Ve video epizodě je Igor rozmazaný, přál si zůstat v anonymitě a já to samozřejmě respektuji.

Read More

1. JE DŘINA DĚLAT KARIÉRU NA ONLYFANS?

Martin

Co vše Yura ukazuje a kde získává své sledující? Mohlo by se zdát, že stačí zveřejnit pár nahých fotografií a je vyděláno, je tomu tak? Jak probíhala cesta za kariérou na OnlyFans? Jak dlouho trvalo, než se z toho stal jeho hlavní příjem? O tom všem jsme se otevřeně pobavili a vy si to můžete poslechnout v této epizodě.

Read More
Tyto epizody

Nepřehlédni!

10. ABDL: Hrát si na dítě a mít rád plenky, to je oč tu běží

Martin

Co je ABDL? Adult baby diaper lover. Jinými slovy dospělé dítě a milovník plenek. Nikdy jsem si neuměl představit tento fetiš. Až Honzík mi jej přiblížil! Je to vlastně takové nevinné hraní si na dítě. Jak to funguje s plenkami? Víš, že jsou vyráběné plenky přímo pro tyto fetišisty? Že to vůbec není spojené se skutečnými dětmi? A jak moc to souvisí se sexem? Co jej na tom baví? Co je na tom vzrušující? Jak vypadá takové adult baby hraní ve více lidech? Měl jsem skutečně mnoho otázek a Honzík mi je všechny zodpověděl.

5. Intimní mužské ozdoby: Piercing a beading penisu

Martin

Poznej tajemný svět piercingu a beadingu mužského penisu. Tato epizoda přináší odvážný a provokativní pohled do této unikátní záležitosti. Připravte se na intenzivní a velmi otevřený rozhovor s Mílou, jakožto, troufám si říct, největším odborníkem na toto téma v naší zemi, dále na inspirativní příběhy a podrobné vysvětlení možností, které piercing a beading nabízí.

2. Erotická – aromatherapy masáž

Martin

Jak masáž probíhá? A je u toho masér i klient nahý? Končí masáž orgasmem? Jak se Igor dostal k tomuto typu masáže? V čem spočívá tato procedura? Co ho na tom nejvíce baví? Všechno jsem s Igorem v rozhovoru probral a můžete se to dozvědět také. Igor je smyšlené jméno pro mé anonymní hosty. Ve video epizodě je Igor rozmazaný, přál si zůstat v anonymitě a já to samozřejmě respektuji.