28. LAB.ORATORY: MÍSTO, KDE SE KONAJÍ NEJVĚTŠÍ BERLÍNSKÉ GAY PÁRTY PRO ODVÁŽNÉ MUŽE

Martin

Berghain – LAB.ORATORY, sauna Boiler, privátní group párty, Fickstutenmarkt – neboli koňský trh, to vše v Berlíně navštívil Martin a podělil se s námi o jeho zážitky a zkušenosti opravdu bez cenzury. Jak to na takových místech a párty chodí? Co vše se tam nechá zažít a jak je to ne/bezpečné? Tuto epizodu si nesmíš nechat ujít. Stiskni play a představ si, že si party animal na výletě.

Read More 0

27. VZRUŠENÍ Z TEPLÉ STÉKAJÍCÍ KRVE A JEHEL ZAPÍCHNUTÝCH V LIDSKÉM TĚLE, TŘEBA NA ČELE

Martin

Byť se to zdá jako hodně zvrhlá záležitost, i toto někoho baví, ba dokonce vzrušuje. V této epizodě studio navštívil Saint.Noirot a Eva Happy Flying Me. Bavili jsme se o jejich zálibě v needle play a aplikaci jehel do Evy těla. Jak v sobě člověk objeví tuto touhu? Jak vlastně celá session vypadá? Co je na tom baví? Estetika nebo prožitek?  A v případě, že vás to láka, jak to vyzkoušet či praktikovat co nejvíce bezpečně? Epizoda není pro křehké jedince, jedná se o opravdu neobvyklé téma.

Read More 0

26. OD FETIŠ PÁRTY PO EVROPĚ, PŘES OTEVŘENÝ VZTAH, PO ODVÁŽNÉ NATÁČENÍ BEZ STRACHU Z ODSOUZENÍ

Martin

Berlín, Mnichov, Barcelona…. Snax, Folsom, Rubber week…. Tetování, piercing, latex, fist, piss, nahota a porno… To vše jsou slova, témata a místa, které jsme s Tomášem prodiskutovali. Mluvili jsme i o otevřeném vztahu a o tom, jak to má s partnerem nastavené. Zda má obavy nebo jak přistupuje ke skutečnosti, že je dohledatelný na internetu jeho explicitní obsah. Dle mého názoru můžete slyšet velmi zajímavý pohled a názor na tuto problematiku. Obdivuji hostovu vyrovnanost, klid a racionální přístup zejména k situacím, které si mnoho lidí nedokáže ani představit.

Read More 0

25. FURRIES: SVĚT ROZTOMILÝCH CHLUPÁČŮ ALE I „CHLUPATÁ HROMADA“

Martin

S Michalem a Broňou jsme hovořili o tom, kdo jsou furries. Jak tento svět funguje. Co je na furry baví nebo […]

Read More 0

24. PROFESIONÁLNÍ DOMINANT, ANEB OD RODINNÉHO ŽIVOTA K OTROKOVI A GAY SUBŮM

Martin

Master Dansan nám vypráví jeho životní příběh, jak se dostal od klasického rodinného života s manželkou a synem, k životu profesionálního dominanta s dlouhodobým otrokem a častými lekcemi pro submisivní jedince. Ano k Dansanovi se můžeš objednat na lekci a vyzkoušet různé BDSM zážitky. Dokonce i jako žena. Jak se člověk stane profi dominantem? Jaký je rozdíl mezi otrokem a subem? Proč natáčí videa? A zda zkoušel i submisivní roli? Rozhovor je nabitý zajímavými informacemi.

Read More 0

23. CHEMSEX, POPPERS, PEER AKTIVISMUS, FIST A VEŘEJNÉ VYSTUPOVÁNÍ

Martin

Jak se ajťák ve 43 letech stane peer aktivistou? Zároveň se netají tím, že veřejně vystupuje a že jej baví fist. Víš, co je peer aktivista? Že pomáhá uživatelům chemsexu, zvládnout tuto situaci co nejbezpečněji nebo se z ní nejlépe vymanit. Honza je zkrátka muž několika tváří. Bylo velmi zajímavé se dozvědět, jak to zvládá a jak skvěle to kombinuje. Navíc nám velmi podrobně popsal, co pro něj fist znamená. Donesl ukázat i několik velmi speciálních pomůcek a hraček.

Read More 0

22. HEAVY RUBBER A BREATH PLAY – NEBEZPEČNÉ, ALE ÚDAJNĚ VELMI VZRUŠUJÍCÍ HRÁTKY

Martin

Umíš si představit, že jsi v těžkém gumovém vaku, bez možnosti pohybu zcela fixován? Nic neslyšíš, nic nevidíš…. Přísun vzduchu ti reguluje ten, který se o tebe zvenčí stará a kterému musíš 100 % důvěřovat. Má tvůj život ve svých rukách. Pro někoho nepředstavitelná až děsivá situace, pro jiného teprve ten správný rajc a vzrušení. Pozor u toho nekončíme, v této epizodě nás čeká rozhodně ještě víc…. seber odvahu a stiskni play.

Read More 0

21. DARKLANDS – PRAVDĚPODOBNĚ NEJVĚTŠÍ INDOOR GAY FETISH EVENT NA SVĚTĚ

Martin

KinksterTom nám zprostředkoval, jak to na této akci vypadá. Co se tam děje ve dne a co v noci? Jak moc je to spicy? Co jej zaujalo a co překvapilo? Vysvětlil co znamená, že je event man-centric, že není family friendly, ale přitom je velmi inkluzivní. Navíc pro vás Tom připravil průvodce Darklands, který najdeš na Kinky Guys Discordu. Jsem si jistý, že příští rok pojedeme z Čech velká kinky skupina. Přidáš se také? 

Read More 0

20. SEX VE TŘECH, ANEB JAK POKRAČUJE YUROVA HVĚZDNÁ KARIÉRA NA ONLYFANS?

Martin

Po roce jsem s Yurou natočil pokračování rozhovoru. Co se u něj změnilo? Jak se mu daří? A jaké novinky v tvorbě ti může nabídnout? Ano, jistě tušíš, že jde o natáčení sexu ve třech. Po více jak dvou letech se rozhodl svou tvorbu zase o kus posunout. Podle toho, kolik má sledujících jak on, tak jeho stálý herecký kolega Big Daddy Bear si můžeme být jistí, že to byl dobrý krok a že se mu pracovně skutečně daří. 

Read More 0

19. DOMINANT, SADISTA A FOTOGRAF V JEDNÉ OSOBĚ: JAKÉ JE FOCENÍ S ROBERTEM JUNKEM?

Martin

Svázat, seřezat a vyfotit jako bonus. Takto jsem pracovně nazval epizodu s osobitým sadisticky-dominantním fotografem Robertem Junkem. Bavíme se nejenom o tom, co Roberta baví, jak v BDSM světe, tak v světě fotografie. Ale dostali jsme se i k zábavným historkám. Například jak udržet erekci, nebo se jí vyvarovat, když není žádoucí. Velmi mě pobavily příběhy, kdy se z dominantních macho chlapů nakonec vyklubou svázaný subíci. Připrav se na epizodu, která tě vtáhne a poslechneš jí na jeden zátah.

Read More 0
1 2 3
Tyto epizody

Nepřehlédni!

10. ABDL: Hrát si na dítě a mít rád plenky, to je oč tu běží

Martin

Co je ABDL? Adult baby diaper lover. Jinými slovy dospělé dítě a milovník plenek. Nikdy jsem si neuměl představit tento fetiš. Až Honzík mi jej přiblížil! Je to vlastně takové nevinné hraní si na dítě. Jak to funguje s plenkami? Víš, že jsou vyráběné plenky přímo pro tyto fetišisty? Že to vůbec není spojené se skutečnými dětmi? A jak moc to souvisí se sexem? Co jej na tom baví? Co je na tom vzrušující? Jak vypadá takové adult baby hraní ve více lidech? Měl jsem skutečně mnoho otázek a Honzík mi je všechny zodpověděl.

5. Intimní mužské ozdoby: Piercing a beading penisu

Martin

Poznej tajemný svět piercingu a beadingu mužského penisu. Tato epizoda přináší odvážný a provokativní pohled do této unikátní záležitosti. Připravte se na intenzivní a velmi otevřený rozhovor s Mílou, jakožto, troufám si říct, největším odborníkem na toto téma v naší zemi, dále na inspirativní příběhy a podrobné vysvětlení možností, které piercing a beading nabízí.

2. Erotická – aromatherapy masáž

Martin

Jak masáž probíhá? A je u toho masér i klient nahý? Končí masáž orgasmem? Jak se Igor dostal k tomuto typu masáže? V čem spočívá tato procedura? Co ho na tom nejvíce baví? Všechno jsem s Igorem v rozhovoru probral a můžete se to dozvědět také. Igor je smyšlené jméno pro mé anonymní hosty. Ve video epizodě je Igor rozmazaný, přál si zůstat v anonymitě a já to samozřejmě respektuji.