jedinečná epizoda s

Yura Syvak

SEX VE TŘECH, ANEB JAK POKRAČUJE YUROVA HVĚZDNÁ KARIÉRA NA ONLYFANS?

Po roce jsem s Yurou natočil pokračování rozhovoru. Co se u něj změnilo? Jak se mu daří? A jaké novinky v tvorbě ti může nabídnout? Ano, jistě tušíš, že jde o natáčení sexu ve třech. Po více jak dvou letech se rozhodl svou tvorbu zase o kus posunout. Podle toho, kolik má sledujících jak on, tak jeho stálý herecký kolega Big Daddy Bear si můžeme být jistí, že to byl dobrý krok a že se mu pracovně skutečně daří. 

Více explicitního obsahu najdeš na fanouškovském Discordu odkaz zde: https://discord.com/invite/8KvbeEVfuR

Odkazy

Previous

19. DOMINANT, SADISTA A FOTOGRAF V JEDNÉ OSOBĚ: JAKÉ JE FOCENÍ S ROBERTEM JUNKEM?

Next

21. DARKLANDS – PRAVDĚPODOBNĚ NEJVĚTŠÍ INDOOR GAY FETISH EVENT NA SVĚTĚ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zkoukni také

Tyto epizody

Nepřehlédni!

10. ABDL: Hrát si na dítě a mít rád plenky, to je oč tu běží

Martin

Co je ABDL? Adult baby diaper lover. Jinými slovy dospělé dítě a milovník plenek. Nikdy jsem si neuměl představit tento fetiš. Až Honzík mi jej přiblížil! Je to vlastně takové nevinné hraní si na dítě. Jak to funguje s plenkami? Víš, že jsou vyráběné plenky přímo pro tyto fetišisty? Že to vůbec není spojené se skutečnými dětmi? A jak moc to souvisí se sexem? Co jej na tom baví? Co je na tom vzrušující? Jak vypadá takové adult baby hraní ve více lidech? Měl jsem skutečně mnoho otázek a Honzík mi je všechny zodpověděl.

5. Intimní mužské ozdoby: Piercing a beading penisu

Martin

Poznej tajemný svět piercingu a beadingu mužského penisu. Tato epizoda přináší odvážný a provokativní pohled do této unikátní záležitosti. Připravte se na intenzivní a velmi otevřený rozhovor s Mílou, jakožto, troufám si říct, největším odborníkem na toto téma v naší zemi, dále na inspirativní příběhy a podrobné vysvětlení možností, které piercing a beading nabízí.

2. Erotická – aromatherapy masáž

Martin

Jak masáž probíhá? A je u toho masér i klient nahý? Končí masáž orgasmem? Jak se Igor dostal k tomuto typu masáže? V čem spočívá tato procedura? Co ho na tom nejvíce baví? Všechno jsem s Igorem v rozhovoru probral a můžete se to dozvědět také. Igor je smyšlené jméno pro mé anonymní hosty. Ve video epizodě je Igor rozmazaný, přál si zůstat v anonymitě a já to samozřejmě respektuji.