Master dansan

24. PROFESIONÁLNÍ DOMINANT, ANEB OD RODINNÉHO ŽIVOTA K OTROKOVI A GAY SUBŮM

Master Dansan nám vypráví jeho životní příběh, jak se dostal od klasického rodinného života s manželkou a synem, k životu profesionálního dominanta s dlouhodobým otrokem a častými lekcemi pro submisivní jedince. Ano k Dansanovi se můžeš objednat na lekci a vyzkoušet různé BDSM zážitky. Dokonce i jako žena. Jak se člověk stane profi dominantem? Jaký je rozdíl mezi otrokem a subem? Proč natáčí videa? A zda zkoušel i submisivní roli? Rozhovor je nabitý zajímavými informacemi.

Více explicitního obsahu najdeš na fanouškovském Discordu odkaz zde: https://discord.com/invite/8KvbeEVfuR

Odkazy

Previous

23. CHEMSEX, POPPERS, PEER AKTIVISMUS, FIST A VEŘEJNÉ VYSTUPOVÁNÍ

Next

25. FURRIES: SVĚT ROZTOMILÝCH CHLUPÁČŮ ALE I „CHLUPATÁ HROMADA“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zkoukni také

Tyto epizody

Nepřehlédni!

10. ABDL: Hrát si na dítě a mít rád plenky, to je oč tu běží

Martin

Co je ABDL? Adult baby diaper lover. Jinými slovy dospělé dítě a milovník plenek. Nikdy jsem si neuměl představit tento fetiš. Až Honzík mi jej přiblížil! Je to vlastně takové nevinné hraní si na dítě. Jak to funguje s plenkami? Víš, že jsou vyráběné plenky přímo pro tyto fetišisty? Že to vůbec není spojené se skutečnými dětmi? A jak moc to souvisí se sexem? Co jej na tom baví? Co je na tom vzrušující? Jak vypadá takové adult baby hraní ve více lidech? Měl jsem skutečně mnoho otázek a Honzík mi je všechny zodpověděl.

5. Intimní mužské ozdoby: Piercing a beading penisu

Martin

Poznej tajemný svět piercingu a beadingu mužského penisu. Tato epizoda přináší odvážný a provokativní pohled do této unikátní záležitosti. Připravte se na intenzivní a velmi otevřený rozhovor s Mílou, jakožto, troufám si říct, největším odborníkem na toto téma v naší zemi, dále na inspirativní příběhy a podrobné vysvětlení možností, které piercing a beading nabízí.

2. Erotická – aromatherapy masáž

Martin

Jak masáž probíhá? A je u toho masér i klient nahý? Končí masáž orgasmem? Jak se Igor dostal k tomuto typu masáže? V čem spočívá tato procedura? Co ho na tom nejvíce baví? Všechno jsem s Igorem v rozhovoru probral a můžete se to dozvědět také. Igor je smyšlené jméno pro mé anonymní hosty. Ve video epizodě je Igor rozmazaný, přál si zůstat v anonymitě a já to samozřejmě respektuji.