Michal a Broňa

25. FURRIES: SVĚT ROZTOMILÝCH CHLUPÁČŮ ALE I „CHLUPATÁ HROMADA“

S Michalem a Broňou jsme hovořili o tom, kdo jsou furries. Jak tento svět funguje. Co je na furry baví nebo proč se stylizují, troufnu si říct, do roztomilých, pohádkových, chlupatých zvířátek. Michal představil svou furrsonu jelena Erose, který s ním přišel na nahrávání. Samozřejmě nemohla chybět otázka: Jak to souvisí se sexem a co je chlupatá hromada? Velmi otevřený rozhovor, který dává nahlédnout pod pokličku této subkultury.

Více explicitního obsahu najdeš na fanouškovském Discordu odkaz zde: https://discord.com/invite/8KvbeEVfuR

Na Fanouškovském Discordu jsou kluci i Eros online a můžeš se jich zeptat na to co tě zajímá.

Previous

24. PROFESIONÁLNÍ DOMINANT, ANEB OD RODINNÉHO ŽIVOTA K OTROKOVI A GAY SUBŮM

Next

26. OD FETIŠ PÁRTY PO EVROPĚ, PŘES OTEVŘENÝ VZTAH, PO ODVÁŽNÉ NATÁČENÍ BEZ STRACHU Z ODSOUZENÍ

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zkoukni také

Tyto epizody

Nepřehlédni!

10. ABDL: Hrát si na dítě a mít rád plenky, to je oč tu běží

Martin

Co je ABDL? Adult baby diaper lover. Jinými slovy dospělé dítě a milovník plenek. Nikdy jsem si neuměl představit tento fetiš. Až Honzík mi jej přiblížil! Je to vlastně takové nevinné hraní si na dítě. Jak to funguje s plenkami? Víš, že jsou vyráběné plenky přímo pro tyto fetišisty? Že to vůbec není spojené se skutečnými dětmi? A jak moc to souvisí se sexem? Co jej na tom baví? Co je na tom vzrušující? Jak vypadá takové adult baby hraní ve více lidech? Měl jsem skutečně mnoho otázek a Honzík mi je všechny zodpověděl.

5. Intimní mužské ozdoby: Piercing a beading penisu

Martin

Poznej tajemný svět piercingu a beadingu mužského penisu. Tato epizoda přináší odvážný a provokativní pohled do této unikátní záležitosti. Připravte se na intenzivní a velmi otevřený rozhovor s Mílou, jakožto, troufám si říct, největším odborníkem na toto téma v naší zemi, dále na inspirativní příběhy a podrobné vysvětlení možností, které piercing a beading nabízí.

2. Erotická – aromatherapy masáž

Martin

Jak masáž probíhá? A je u toho masér i klient nahý? Končí masáž orgasmem? Jak se Igor dostal k tomuto typu masáže? V čem spočívá tato procedura? Co ho na tom nejvíce baví? Všechno jsem s Igorem v rozhovoru probral a můžete se to dozvědět také. Igor je smyšlené jméno pro mé anonymní hosty. Ve video epizodě je Igor rozmazaný, přál si zůstat v anonymitě a já to samozřejmě respektuji.