zcela nová epzoda pouze na kinky guys

GEO

JE BISEXUÁL NEROZHODNUTÝ GAY? A TÝKÁ SE TO GEA, KDYŽ DOŠEL PŘES MUŽE K ŽENÁM?

Vlastně životopisný díl, jak se vyvíjel Geův intimní a vztahový život. Zajímá tě, jak došel přes několik vztahů s muži, včetně polyamorního vztahu ve třech, k více jak pětiletému vztahu s ženou? Jedná se o opravdu otevřené vyprávění, včetně všech podrobností o prvním sexu s muži, ale i se ženou, který byl ovšem až mnohem déle. Dále jsme probrali proč Geo nerozumí ženám, jak se dostal do BDSM světa a jak si v něm libuje, jak dělal bílého koně a jak jej hledala policie. Zkrátka epizoda nabitá od první do poslední minuty.

Více explicitního obsahu najdeš na fanouškovském Discordu odkaz zde: https://discord.com/invite/8KvbeEVfuR

Odkazy

Previous

13. Jak probíhá natáčení p**na a co vše se občas přihodí?

Next

15. I bez sixpacku má plno fanoušků na OF a JFF a přitom to je pouze hobby

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zkoukni také

Tyto epizody

Nepřehlédni!

10. ABDL: Hrát si na dítě a mít rád plenky, to je oč tu běží

Martin

Co je ABDL? Adult baby diaper lover. Jinými slovy dospělé dítě a milovník plenek. Nikdy jsem si neuměl představit tento fetiš. Až Honzík mi jej přiblížil! Je to vlastně takové nevinné hraní si na dítě. Jak to funguje s plenkami? Víš, že jsou vyráběné plenky přímo pro tyto fetišisty? Že to vůbec není spojené se skutečnými dětmi? A jak moc to souvisí se sexem? Co jej na tom baví? Co je na tom vzrušující? Jak vypadá takové adult baby hraní ve více lidech? Měl jsem skutečně mnoho otázek a Honzík mi je všechny zodpověděl.

5. Intimní mužské ozdoby: Piercing a beading penisu

Martin

Poznej tajemný svět piercingu a beadingu mužského penisu. Tato epizoda přináší odvážný a provokativní pohled do této unikátní záležitosti. Připravte se na intenzivní a velmi otevřený rozhovor s Mílou, jakožto, troufám si říct, největším odborníkem na toto téma v naší zemi, dále na inspirativní příběhy a podrobné vysvětlení možností, které piercing a beading nabízí.

2. Erotická – aromatherapy masáž

Martin

Jak masáž probíhá? A je u toho masér i klient nahý? Končí masáž orgasmem? Jak se Igor dostal k tomuto typu masáže? V čem spočívá tato procedura? Co ho na tom nejvíce baví? Všechno jsem s Igorem v rozhovoru probral a můžete se to dozvědět také. Igor je smyšlené jméno pro mé anonymní hosty. Ve video epizodě je Igor rozmazaný, přál si zůstat v anonymitě a já to samozřejmě respektuji.