ZCELA NOVÁ EPZODA POUZE NA KINKY GUYS

Martin Beefcake

I bez sixpacku má plno fanoušků na OF a JFF a přitom to je pouze hobby

Martin pod uměleckým jménem Beefcake točí po*no jako hobby ke své běžné práci. Občas je pobaven, když si jej předplácí kamarádi a lidé z jeho okolí, aby uspokojili svou zvědavost. Martin také vypráví, jaký si odnesl „suvenýr“ z jeho první trojky poté, co se rozešel se svým dlouhodobým partnerem, jak je úspěšný s domlouváním spoluprací s mainstreamovými OF kolegy, na jakých bizarních místech natáčel a jak probíhalo natáčení ve skupině 25 herců v Berlíně. Závěrem nám i prozradil své plány do budoucna, kde a co by rád natáčel, a také co by rád na své tvorbě zlepšil.

Více explicitního obsahu najdeš na fanouškovském Discordu odkaz zde: https://discord.com/invite/8KvbeEVfuR

Odkazy

Previous

14. JE BISEXUÁL NEROZHODNUTÝ GAY? A TÝKÁ SE TO GEA, KDYŽ DOŠEL PŘES MUŽE K ŽENÁM?

Next

16. CBT: Nádobíčko na hranici bolesti: CBT Cock & Ball torture

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Zkoukni také

Tyto epizody

Nepřehlédni!

10. ABDL: Hrát si na dítě a mít rád plenky, to je oč tu běží

Martin

Co je ABDL? Adult baby diaper lover. Jinými slovy dospělé dítě a milovník plenek. Nikdy jsem si neuměl představit tento fetiš. Až Honzík mi jej přiblížil! Je to vlastně takové nevinné hraní si na dítě. Jak to funguje s plenkami? Víš, že jsou vyráběné plenky přímo pro tyto fetišisty? Že to vůbec není spojené se skutečnými dětmi? A jak moc to souvisí se sexem? Co jej na tom baví? Co je na tom vzrušující? Jak vypadá takové adult baby hraní ve více lidech? Měl jsem skutečně mnoho otázek a Honzík mi je všechny zodpověděl.

5. Intimní mužské ozdoby: Piercing a beading penisu

Martin

Poznej tajemný svět piercingu a beadingu mužského penisu. Tato epizoda přináší odvážný a provokativní pohled do této unikátní záležitosti. Připravte se na intenzivní a velmi otevřený rozhovor s Mílou, jakožto, troufám si říct, největším odborníkem na toto téma v naší zemi, dále na inspirativní příběhy a podrobné vysvětlení možností, které piercing a beading nabízí.

2. Erotická – aromatherapy masáž

Martin

Jak masáž probíhá? A je u toho masér i klient nahý? Končí masáž orgasmem? Jak se Igor dostal k tomuto typu masáže? V čem spočívá tato procedura? Co ho na tom nejvíce baví? Všechno jsem s Igorem v rozhovoru probral a můžete se to dozvědět také. Igor je smyšlené jméno pro mé anonymní hosty. Ve video epizodě je Igor rozmazaný, přál si zůstat v anonymitě a já to samozřejmě respektuji.